WERKGROEP EVENEMENTEN DISTRICT NOORD-WEST

 

DRAAIBOEK KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND  B Aspiranten

 

 

van 8 juni 2001 bij ckv.ONDO te  ´ s Gravenzande

 

 

 

10.15

Inschieten van alle teams op het veld.

 

 

10.25

Iedereen van het speelveld

Ploegen laten opstellen voor introductie aan het publiek

 

 

10.35

Opening en welkomswoord door  de Burgermeester

 

 

10.45

Foto’s  van de scheidsrechters en regelingscommissie maken.

 

Tijd

Veld

Wedstrijd

Uitslag

Scheidsrechter

10.55

Inschieten veld 1

KCC/Santen –OVVO

 

 

10.55

Inschieten veld 2

DVO – Rust Roest

 

 

 

 

 

 

 

11.00

Begin veld 1

KCC/Santen –OVVO

 

Ruud Koeman

11.00

Begin veld 2

DVO – Rust Roest

 

Peter Berghuis

 

 

 

 

 

11.05

Foto’s nemen

De Meeuwen + PKC

 

 

 

 

 

 

 

11.10

Foto’s nemen

Fortuna + Noord

 

 

 

 

 

 

 

11.30

Einde veld 1 en 2

 

 

 

 

 

 

 

 

11.30

Inschieten veld 1

De Meeuwen – PKC/Café Bar

 

 

11.30

Inschieten veld 2

Fortuna – Noord

 

 

 

 

 

 

 

11.35

Begin veld 1

De Meeuwen – PKC/Café Bar

 

Gert Jan Visser

11.35

Begin veld 2

Fortuna – Noord

 

Lars Winkel

11.35

Stand opmaken

 

 

 

 

 

 

 

 

11.35

Foto’s nemen

KCC/v Santen + OVVO

 

 

 

 

 

 

 

11.40

Foto’s nemen

DVO + Rust Roest

 

 

 

 

 

 

 

12.05

Einde veld 1 en 2

 

 

 

12.05

Inschieten veld 1

Poule A

 

 

12.05

Inschieten veld 2

Poule A

 

 

 

 

 

 

 

12.10

Begin veld 1

Poule A

 

Robin Pardoen

12.10

Begin veld 2

Poule A

 

w.a.

12.10

Stand opmaken

Poule B

 

 

 

 

 

 

 

12.40

Einde veld 1 en 2

 

 

 

12.40

Stand opmaken

 

 

 

 

 

 

 

 

12.40

Inschieten veld 1

Poule B

 

 

12.40

Inschieten veld 2

Poule B

 

 

 

 

 

 

 

12.45

Begin veld 1

Poule B

 

w.a.

12.45

Begin veld 2

Poule B

 

w.a.

 

 

 

 

 

13.15

Einde veld 1 en 2

 

 

 

13.15

Stand opmaken

Poule B

 

 

 

 

 

 

 

13.15

Inschieten veld 1

Poule A

 

 

13.15

Inschieten veld 2

Poule A

 

 

 

 

 

 

 

13.20

Begin veld 1

Poule A

 

w.a.

13.20

Begin veld 2

Poule A

 

w.a.

 

 

 

 

 

13.50

Einde veld 1 en 2

 

 

 

 

 

 

 

 

13.50

Inschieten veld 1

Poule B

 

 

13.50

Inschieten veld 2

Poule B

 

 

 

 

 

 

 

13.55

Begin veld 1

Poule B

 

w.a.

13.55

Begin veld 2

Poule B

 

w.a.

 

 

 

 

 

14.25

Einde veld 1 en 2

 

 

 

 

 

 

 

 

14.25

Stand opmaken

 

 

 

 

Scheidsrechters voor

de halve en finale wedstrijd

 

 

 

 

 

 

 

14.45

Inschieten veld 1

 

 

 

 

 

 

 

 

14.55

Voorstellen ploegen

3e en 4e plaats

 

 

 

 

 

 

 

15.00

Begin 3e en 4e plaats

 

 

w.a.

 

 

 

 

 

15.30

Einde wedstrijd

mogelijk verlengen

 

 

 

 

 

 

 

15.40

Voorstellen ploegen

en huldiging met bloemen

 

 

 

 

 

 

 

15.45

Finale

 

 

w.a.

 

 

 

 

 

16.15

Einde

mogelijk verlengen

 

 

 

 

 

 

 

16.20

Prijs-uitreiking

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30

Sluiting

 

 

 

 

 

 

 

Wijzigingen onder voorbehoud